75483.

Kobieta w sztuce

Warszawa, Wydawnictwo Michała Arcta [1910]; 38 x 28 cm;
Oprawa z epoki, ozdobne płótno, złocona tytulatura, zachowana oryginalna oprawa broszurowa.
53 barwne tablice wybitnych malarzy europejskich z opisami w językach polskim i francuskim;
Stan: niewielkie przetarcia i zaplamienia oprawy, poza tym stan bardzo dobry. Stan tablic idealny.
Doborowy wybór najlepszych europejskich obrazów przedstawiających piękno aktów kobiecych.

Cena pierwotna: 2 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 000 zł +18% opłaty aukcyjnej