75429.
Molli CHWAT (1888-1979)

Homar

olej, płyta; 27 x 40 cm;
sygn. p. g.: MChwat.

Cena pierwotna: 1 600 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 560 zł +18% opłaty aukcyjnej