75285.
Błażej IWANOWSKI (1889-1966)

Przed wiejską chatą

olej, płótno; 54,5 x 66,5 cm;
sygn. l. d.: Błażej Iwanowski.

Cena pierwotna: 2 500 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 680 zł +18% opłaty aukcyjnej