74622.
Antoni SUCHANEK (1901-1982)

Kwiaty, ok. 1980

olej, płyta pilśniowa; 54 x 62 cm;
sygn. p. d.: Such.

Cena pierwotna: 1 902 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 720 zł +18% opłaty aukcyjnej