74082.
Teodor ZIOMEK (1874-1937)

Kwiecista łąka, 1908

olej, płótno naklejone na tekturę (?); 25 x 33,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: T. Ziomek / 1908.

Cena pierwotna: 4 500 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 620 zł +18% opłaty aukcyjnej