72769.
Soter JAXA MAŁACHOWSKI (1867-1952)

Klify na Capri, 1923

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
30 x 14 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: SJaxa / 1923.

Cena pierwotna: 2 500 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 520 zł +18% opłaty aukcyjnej