72705.
Aleksander JANOWICZ-CZAIŃSKI (1870-?)

Nad stawkiem, 1931

olej, sklejka; 49,5 x 37 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Janowicz-Czaiński / 1931 r.;
na odwrocie fragment nalepki ze ZNASP (?) m.in. z autorem i tytułem pracy.

Cena pierwotna: 3 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 600 zł +18% opłaty aukcyjnej