72140.
Tadeusz KOŚCIELNIAK (1910-1996)

Motyw z Lewantu, 1932

olej, płótno; 29 x 38 cm;
sygn. i dat. p. d.: Tad. Kościelniak 1932 r.

Cena pierwotna: 2 500 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 2 000 zł +18% opłaty aukcyjnej