71728.
Zbigniew TYMOSZEWSKI (1924-1963)

Kwiaty w wazonie, lata 40. XX w.

akwarela, papier; 26,5 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Zb. Tymoszewski.

Cena pierwotna: 3 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 600 zł +18% opłaty aukcyjnej