71726.
Zbigniew TYMOSZEWSKI (1924-1963)

Pejzaż z chatą, lata 40. XX w.

olej, tektura; 31 x 47,5 cm.

Cena pierwotna: 6 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 200 zł +18% opłaty aukcyjnej