68915.

Ławeczka z szafką stylowa

orzech, jawor, buczyna; 69 x 90 x 38 cm
Europa, 3 ćw. XX w.
z prostokątnym deskowym siedziskiem, wspartym na czterech esowatych nóżkach i niewielką szafką jednoskrzydłowa umieszczoną na nim, fornirowana, intarsjowana falistą wicią tworzącą geometryczne pola na bokach szafki.
Mebel pomocniczy, często stosowany do ustawienia na szafce aparatu telefonicznego.

Cena pierwotna: 500 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 140 zł +18% opłaty aukcyjnej