68644.
Nikołaj NIKOŁAJEWICZ SOŁOMIN (XX w.)

Wiosna w lesie, 1973

olej, płótno; 70 x 55 cm;
opisany na odwrocie cyrylicą

Cena pierwotna: 1 600 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 320 zł +18% opłaty aukcyjnej