65617.
MALARZ NIEOKREŚLONY (XVIII/XIX W.)

Ecce Homo

olej, płótno dublowane; 82 x 67 cm

Cena pierwotna: 8 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 2 400 zł +18% opłaty aukcyjnej