65612.
MALARZ NIEOKREŚLONY (XVIII W.)

Ecce Homo, 1783

olej, płótno dublowane; 68 x 56 cm;
poniżej przedstawienia napis na banderoli z datą 1783 oraz dopiskiem: odnowiony r. 1889.

Cena pierwotna: 6 700 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 960 zł +18% opłaty aukcyjnej