6551.
Józef BRACH, XX w.

Sianokosy

olej, tektura; 47 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J Brach

Cena pierwotna: 3 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 2 260 zł +20% opłaty aukcyjnej