6283.
JAN BOGUMIŁ SOKOŁOWSKI (1899-1982)

Tatry

olej, tektura; 22 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. SOKOLSKI

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 800 zł +20% opłaty aukcyjnej