3709.
Damazy KOTOWSKI (1861-1943)

Pejzaż z potokiem, 1924

olej, płótno naklejone na tekturę; 30,5 x 40 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Damazy 1924.

Cena pierwotna: 3 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 2 400 zł +18% opłaty aukcyjnej