2997.
Stanisław PIENIĄŻEK (1888-1953)

Łodzie nad jeziorem

olej, tektura; 26,3 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Pieniążek;
Obraz po konserwacji.

Cena pierwotna: 1 500 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 200 zł +18% opłaty aukcyjnej