2781.
MARCELI NAŁĘCZ DOBROWOLSKI (1876-1959)

W stajni, 1906

olej, płótno; 51 x 70,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Marceli Nałęcz Dobrowolski 1906;
Obraz przed konserwacją.

Cena pierwotna: 2 500 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 500 zł +18% opłaty aukcyjnej