2364.
Malarz nieokreślony, XVIII/XIX w.

Ruiny włoskie

akwarela, papier; 23 x 33,5 cm (w świetle oprawy).

Cena pierwotna: 1 500 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 320 zł +18% opłaty aukcyjnej