2296.
Zofia STANKIEWICZ (1862-1955)

Kamienica Książąt Mazowieckich

akwarela, papier; 44 x 31 cm;
sygn. p. d.: Stankiewicz (słabo czytelnie);
na odwrocie napis autorski: Zofia Stankiewicz / Milanówek / Piłsudskiego 66 / (Kamienica Książąt ) / Mazowieckich (ołówkiem).

Cena pierwotna: 3 300 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 880 zł +18% opłaty aukcyjnej