2290.
Władysław NOWOTARSKI (1866-1957)

Zamyślona kobieta

olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. l. d.: WNowotarski.

Cena pierwotna: 1 900 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 420 zł +18% opłaty aukcyjnej