2014.
Juliusz MARKIEWICZ, XX w.

Żyd piszący torę

olej, płótno; 61 x 90 cm;
sygn. i dat. p. d.: … - zatarta.

Cena pierwotna: 3 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 2 400 zł +18% opłaty aukcyjnej