1760.
Julian MAKAREWICZ (1854-1936)

Chasydzi

olej, sklejka; 43,5 x 55 cm;
sygn. l. g.: J. Makarewicz.

Cena pierwotna: 2 500 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 280 zł +18% opłaty aukcyjnej