1204.

Misa

miedź (niegdyś bielona wewnątrz); wys. 4,3 cm, średnica 21,2 cm.
Europa Środkowa, XIX w.
Kolista, puklowana; lustro lekko wypukłe, bite puncynami, z wzorem tworzącym pośrodku 6-promienną gwiazdę. Krawędź kołnierza falista, zdobiona wybijanymi guzami oraz ornamentem kwiatowym.

Cena pierwotna: 1 200 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 240 zł +18% opłaty aukcyjnej