801.
ANNA LEWIŃSKA (UR. 1950)

Jesteś tylko cieniem, 2016

technika mieszana, płótno naklejone na płytę, 64 x 80 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Anna Lewińska
Na odwrocie nalepka autorska z tytułem obrazu, datą powstania i wymiarami obrazu.

Cena pierwotna: 4 500 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 900 zł +18% opłaty aukcyjnej