72630.

Bóg - Człowiek w opisie Ewangelistów

Jan Fra ANGELICO - obrazy
Luigi SALOMONE - litografie
Nowy, synoptyczny przekład czterech Ewangelii w jednej na podstawie tekstu greckiego z objaśnieniami opracował Ks.Władysław Szczepański profesor Papieskiego Instytutu Biblijnego. Z przedmowa J. E. Ks. arcybp., metropolity J. Bilczewskiego. Dzieło zdobi 34 obrazów Jana Fra Angelika, mapa Palestyny i wiele rycin. Rzym 1914. Papieski Instytut Biblijny. 34 tablice z ilustracjami, w tym 12 barwnych litografii oraz rozkładana mapa Palestyny również w barwnej litografii. Pozostałe dzieła malarskie w fototypii. 26 x 32 cm, oprawa z epoki, półskórek, rogi w skórze, złocona tytulatura, złocone ozdobniki na grzbiecie, stan zachowania: zaplamienia i przetarcia oprawy, zawartość wraz z ilustracjami w stanie idealnym.

Original price: 1 000 zł +18% buyer's premium
Current price 350 zł +18% buyer's premium