68665.
JULIUSZ KOSSAK (1824-1899)

Posłanie

litografia, papier; 24,5 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie p. d.: J. Kossak;

Original price: 1 000 zł +18% buyer's premium
Current price 650 zł +18% buyer's premium