2784.
LUDWIK KWIATKOWSKI (1880-1953)

Snopki

olej, tektura; 18 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Kwiatkowski.

Original price: 2 000 zł +18% buyer's premium
Current price 800 zł +18% buyer's premium